Mgiełka naprawcza od Sesderma

16 czerwca


Witajcie. Chcę dziś Wam przedstawić mgiełkę naprawczą firmy Sesderma - Repaskin Mender Liposomal Mist

Sesderma - Repaskin Mender Liposomal Mist


Mgiełka Repaskin Mender Liposomal Mist jest polecana do codziennego stosowania. Mgiełka symuluje regenerację skóry oraz naprawia uszkodzenia, które są spowodowane ekspozycją na słońce. Substancje aktywne w mgiełce są zamknięte w liposomach. To sprawia, że lepiej wchodzą w skórę dając przez to lepsze efekty pielęgnacji. 

                                               

Mgiełka może być stosowana na makijaż. Jest polecana podczas ekspozycji na słońce, jako profilaktyka powstawania zmarszczek, do regeneracji skóry oraz do naprawa uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem UV.W składzie mgiełki znajdziemy adenozynę, argininę, ekstrakt z rzodkiewnika pospolitego, glicynę, probiotyki, niacynę, pantenol, ekstrakt z planktonu, prolinę, terpenon, kwas traneksamowy oraz cynk.


Mgiełka znajduje się w małej buteleczce o pojemności 30 ml, z atomizerem i w pięknym delikatnym zapachu. Nie pozostawia na skórze tłustych plam, ładnie się wchłania pozostawiając właściwą ochronę. Do tego świetnie nawilża. Według mnie taką mgiełkę warto mieć przy sobie w torebce oraz stosować rano aby cały dzień nasza skóra była pod kontrolą.


Mgiełkę możemy zakupić w niezastąpionym sklepie internetowym Topestetic.

You Might Also Like

5 komentarzy