Prezenty urodzinowe z MyGiftDna

16 kwietnia


Witajcie Kochani! Dziś chcę pokazać Wam moje propozycje prezentów urodzinowych personalizowanych. A jak personalizowane prezenty do oczywiście MyGiftDna. Zapraszam!


FINGERPRINTS - PATERA


Fingerprints - Patera to doskonały prezent dla każdej Pani domu. Ja akurat wybrałam dla siebie personalizację z odciskami palców ponieważ był to nasz motyw przewodni wesela. Patera idealnie wpisze się w wygląd każdej kuchni lub salonu. Możesz na niej ułożyć owoce, ciasta, co tylko zechcesz. Okrągła patera na nóżce wykonana jest ze szkła. Ma 11,5 cm wysokości oraz średnicę 32 cm.

KOTAM - DESKA DO KROJENIA


Jeżeli jesteście czytelniczkami mojego bloga to wiecie, że jestem kociarom i wszystko co z kotami związane uwielbiam! Wybrałam śliczną szklaną deskę do krojenia z hartowanego szkła wysokiej jakości. Dostępne w rozmiarze 28 x 20 cm. Dzięki trwałemu materiałowi nie tłucze się podczas użytkowania. Deskę uwielbiam! Bardzo często ją używam. Świetnie się na niej kroi ale także może być cudowną ozdobą dla każdego kociary!

INICJAŁY 2 - NOTATNIK A5 Z NADRUKIEM


Ostatnią moją propozycją jest świetny według mnei notatnik. Każda kobieta ma takie myśli, które chce zapisać na papierze a nie np. w wersji elektronicznej. Pomyślałam, że taki notatnik będzie świetnym do tego pomysłem. Osobisty notatnik to rzecz, którą powinien mieć każdy dobrze zorganizowany człowiek. Jeśli szukasz prezentu dla kogoś, kto zawsze lubi mieć pod ręką najważniejsze informacje, terminy i ważne daty, na pewno ucieszy go pięknie grawerowany notatnik z jego inicjałami.Notatnik książkowy w formacie A5 z wysokiej jakości nadrukiem UV. Notatnik wykończony jest miękkim materiałem i obszyty na brzegach.Oferujemy trzy wersje kolorystyczne takie jak: szary, granat lub fiolet.Notatnik składa się ze 190 stron w kratkę, na których można pisać, rysować, notować i nie tylko.Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki.

You Might Also Like

4 komentarzy