Dzień nauczyciela tuż, tuż? -MyGiftDNA przychodzi z pomocą.

10 październikaDzień Nauczyciela już niebawem. Jest to dobry pomysł by obdarować swojego najlepszego wychowawcę, wykładowcę, a może kogoś z rodziny kto jest nauczycielem niestandardowym  upominkiem. Doskonałym pomysłem są personalizowane prezenty w sklepie MyGift DNA. Możemy wybierać z dziesiątek kubków, tac, a nawet obrazów i innych niepopularnych drobiazgów. Moje propozycje na prezent dla nauczyciela to kubek, patera i notatnik.
Personalizowany kubek to świetny pomysł na prezent do nauczyciela. Wybór jest bardzo duży a jakość genialna. Kubek wykonany jest trwałą metodą, podczas której pod wysoką temperaturą nakładany jest wydruk. Grafiki znajdują się po obu stronach ucha kubka, dzięki czemu jest idealny prezent dla osób prawo jak i leworęcznych. Kubek można myć w zmywarce w trybach o niskiej temperaturze i nawet po kilkudziesięciu umyciach w zmywarce zachowuje barwy.

Podczas pieczenia ciast nie można zapomnieć o jednym, bardzo ważnym składniku - miłości, natomiast przy konsumowaniu warto pamiętać o odpowiedniej ekspozycji. Ciasto na pięknej paterze sprawi, że goście poczują się jak w prawdziwej kawiarni.
Patera idealnie wpisze się w wygląd każdej kuchni lub salonu. Możesz na niej ułożyć owoce, ciasta, co tylko zechcesz.Grawerowany spód sprawi, że całokształt będzie jeszcze bardziej zachwycający.

Wykonanie

Okrągła patera na nóżce wykonana jest ze szkła, które jest 2-3 razy bardziej odporne na uszkodzenia niż porcelitowe czy porcelanowe produkty o podobnej grubości.
Powierzchnia patery jest idealnie gładka. 

Wymiary:
Wysokość: 11,5 cm
Średnica: 32 cm

Patera prezentuje się pięknie, jednak sama jeszcze jej nie używałam. Nie wiem jak z myciem w zmywarce bo nie doczytałam się nigdzie tej informacji. Każda Pani nauczycielka będzie bardzo zadowolona z takiego upominku.


STWORZONA DO NAUCZANIA - NOTATNIK Z NADRUKIEMNiektórzy mają po prostu naturalny talent do przekazywania wiedzy, ale i tak przyda im się odrobina pomocy. W końcu nauczycielka zawsze ma na głowie mnóstwo rzeczy i musi pamiętać o przygotowaniu klasówek, sprawdzaniu wypracowań, radach pedagogicznych i wielu, wielu innych rzeczach. Ten osobisty notatnik na pewno ułatwi jej spełnianie swojej nauczycielskiej misji!

Notatnik książkowy w formacie A5 z wysokiej jakości nadrukiem UV.
Notatnik wykończony jest miękkim materiałem i obszyty na brzegach.
Oferujemy trzy wersje kolorystyczne takie jak: szary, granat lub fiolet.
Notatnik składa się ze 190 stron w kratkę, na których można pisać, rysować, notować i nie tylko.
Nadruk

Nie ma lepszego prezentu dla nauczyciela niż praktyczny notatnik, który ułatwi mu przygotowania do zajęć i prowadzenie wszystkich zapisków. Grawerowany notes zdecydowanie bardziej ucieszy Twoją nauczycielkę niż jakieś oklepane kwiaty!

You Might Also Like

2 komentarzy