MESOBOOST® V-SHAPE FACE CREAM - krem modelujący do twarzy

25 września

MESOBOOST® V-SHAPE FACE CREAM

Witajcie po wakacyjnej przerwie. Jak wszyscy wiemy to co dobre szybko się kończy i tak czas błogiego lenistwa i u mnie dobiegł końca. Za jakiś czas dodam relację z moich wspaniałych greckich wakacji na wyspie Korfu. Powiem tylko, że było wspaniale! Ale przejdźmy do recenzji kremu modelującego, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

MESOBOOST® V-SHAPE FACE CREAM

MESOBOOST® V-SHAPE FACE CREAM - krem modelujący do twarzy

MESOBOOST® V-SHAPE FACE CREAM

"mesoBOOST® v-shape face cream, to doskonały krem modelujący owal twarzy. Redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie drugiego podbródka. Wysoce skoncentrowana formuła preparatu bazuje na kompilacji kwasu hialuronowego, kofeiny, eskuliny i centelli azjatyckiej, które doskonale poprawiają kontur twarzy. Kremowa konsystencja produktu daje efekt wygładzenia, a innowacyjna formuła stymuluje odbudowę włókien elastyny i kolagenu. Dzięki składnikom o silnych właściwościach modelujących owal twarzy działa na skórę liftingująco i przeciwzmarszczkowo."

MESOBOOST® V-SHAPE FACE CREAM

Krem znajduje się w plastikowej buteleczce z pomką. Opakowanie i pomka są bardzo dobrej jakości, nic się nie zacina ani nie wylewa nadmiernie. Na moją twarz daję dwie pompki, moja skóra jest bardzo sucha. Krem szybko się wchłania, ładnie nawilża i wygładza.Skóra staje się zdecydowanie bardziej elastyczna. Mój owal twarzy raczej jest w porządku ale po stosowaniu kremu moja twarz wygląda zdecydowanie lepiej. Myślę, że krem mogę zdecydowanie polecić Panią w starszym wieku - wtedy recenzja napewno będzie bardziej dokładna, ja jednak zapiszę sobie jego nazwę na przyszłość.

You Might Also Like

4 komentarzy